ارتقای سطح تقسیماتی بخش آفتاب به شهرستان آفتاب

0
179
تحریریه خبر- سومین نشست شورای اداری بخش آفتاب با حضور”علی اصغر ناصربخت” معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران، “محمود صوفی” بخشدار آفتاب، حجت السلام والمسلمین “ناصرعلیپور” رئیس حوزه قضایی بخش آفتاب و جمعی از مدیران و روسای دستگاه ها و ادارات ذی ربط در تالار اجتماعات بخشداری آفتاب برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه بخش آفتاب گفت: بخش آفتاب یکی از بخش های شهرستان تهران است که در سال 1384 از روستاهای شهرستان های اسلامشهر و ری در حاشیه ضلع جنوبی اتوبان آزادگان شکل گرفت و  وسعتی حدود 180 کیلومتر مربع و از نظر جمعیتی حدود 45000 نفر جمعیت دارد.
ناصر بخت  همچنین به اهمیت و جایگاه بخش آفتاب از حیث وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) تاکید کرد و افزود: ارتقای سطح تقسیماتی بخش به شهرستان و تداخلات تقسیماتی موجود در حال بررسی و در هیات وزیران مطرح شده است از این رو توجه به عمران و آبادانی منطقه را از الویت های اصلی دولت برشمرد.
در این نشست بخشدار آفتاب با ارایه گزارش عملکرد یک ساله بخشداری آفتاب به مشکلات و مسایل روستاهای سطح بخش آفتاب بویژه روستای مرتضی گرد پرداخت .
همچنین از وضعیت بهداشتی درمانی بخش، وضعیت خدمات عمومی در روستای مرتضی گرد، حفر چاه آب در روستاها و رفع آلودگی آب شرب روستای جعفرآباد جنگل و سایر مشکلات موجود در روستاهای بخش آفتاب گزارشاتی ارایه شد که راهکارهایی پیشنهاد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
لینک خبر
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *